Вівторок, 13.11.2018, 20:19
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Побудова моделей

Cessna-150 з плитки для стелі
Що нам знадобиться: упаковка плитки для стелі, клей Дракон, канцелярський ніж, лінійка, скотч звичайний та двосторонній.

Із упаковки плитки ми використаємо 4 квадрата: два на консолі крила і два на фюзеляж.

Спочатку потрібно роздрукувати креслення. (тут скоро зявиться посилання)

Почнемо з консолей крила. Беремо один листок плитки й перемальвуєм креслення консолі крила. Відразу після консолі накресліть одну смужку шириною 1см (лоб крила), чотири смужки шириною 1,5см (одна на задню кромку крила, три на лонжерон). Зауважте, що залишок з цього квадрата піде на верхню частину крила.


   

Тепер наріжте ці деталі.

  

Місця склеювання потрібно протирати наждачним папером. Наклейти смужку щириною 1см на лоб крила, одну смужку шириною в 1,5см на задню кромку, три смужки шириною 1,5см наклейте одну на одну й приклейте на консоль крила ребром, на місце лонжерону. Так само зробіть і для іншої консолі.

   

Поки сохне клей зробимо стабілізатор та кіль.

На третьому листі плитки для стелі розмістимо частини фюзеляжу, стабілізатора та кіля.

   

На четвертому листі другі половинки стабілізатора та кіля. Вирізаємо. Кіль робимо двошаровим. Спочатку вирізаємо руль напрямку на обох половинках.

    

Потім нождачною бумагою протираємо площини кіля й руля напрямку. Місця стиків кіля й руля напрямку зарізаємо під 45градусів (щоб руль міг повертатись).
Ложимо нижні частини кіля й руля в притул, клеїм кілька смужок двостороннього скотчу. Змазуємо клеєм всю площину нижньої частини, потім верхньої.

    

Знімаєм захисну плівку зі скотчу та склеюєм половинки. Залишаємо сохнути під вагою (кілька книжок).
Так само робиться й стабілізатор. 
      

Фюзеляж.
Підготовивши половинки фюзеляжу, зробимо шпангоути. Вирізаємо їх. Два шпангоута потрібно зробити тришаровими й в середньому шарі має бути бамбучина (бамбукова паличка, для шашликів). Спочатку склеюєм перші два шари. Потім прорізаємо в одному шарі борозду для бамбучини. Вклеюєм бамбучину й наверх приклеюєм третій шар. Робим отвори в половинках фюзеляжу для бамбучин. Можна просто проколоти тією ж бамбучиною. Потім вклеюєм всі шпангоути, крім мотошпангоута й хвостових, на одно половинку фюзеляжу, згідно креслення.

  

Коли шпангоути вклеєні в одну боковину фюзеляжу, то наклеюєм другу половину фюзеляжу й лишаємо просихати.

  

Поки сохне фюзеляж, повернемось до консолі крила.

Зрізаємо передню й задню кромку.

  

Наклеюєм залишок листа плитки на передню кромку крила. Даємо просохнути. 

  

Далі наносимо клей на місце склеювання задньої кромки та лонжерону, ложимо крило на край столу, наклеюєм смужки скотчу на крило й на стіл, притискаємо місця склеювання й прикладаєм вагою.

  

Так як профіль крила має буди плоско-випуклим, тому ми й фіксуємо скотчем передню кромку крила.

Коли консоль висохне, то потрібно зробити кінцівку крила. Верхню половинку обрізаємо по контуру нижньої. Нождачним крупнозернистим папером, наклеєним на лінійку, зточуємо край кінцівки (щоб шов клею був тонший) й приклеюєм нижню частину до верхньої.

  

Повернемось до фюзеляжу.

Вклеюєм кіль на одно половинку. Далі під ним двошарову детать. Наклеюєм другу половинку. Будьте уважні, щоб не було перекосів! Кіль має бути вклеєний рівно, відносно фюзеляжу. Потім прорізаємо щілину й вклеюєм стабілізатор. Також приділіть увагу, щоб стабілізатор був вклеєний паралельно центральної осі фюзеляжу  й перпендикулярно кілю.

Далі буде...

Категорія: Побудова моделей | Додав: crow_hacker (13.11.2013)
Переглядів: 419 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]