Четвер, 28.03.2024, 23:21
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас, Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Барахолка » Подарую » Подарую гарну ідею (корисні поради з власного досвіду.)
Подарую гарну ідею
iurivnagoruanДата: Неділя, 30.11.2014, 02:56 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Пропоную дуже простий у виготовлені електролобзик виготовлений з компресора від побутового холодильника.
https://www.youtube.com/watch?v=QipK4XxJckU
нажаль це единий український форум на якому можу спілкуватися з відомого мені другого мене без поясненя причин виперли.якщо когось зацікавить тема просто залишіть коментар .там і знайдети ссилку на фото в деталях.
прошу відписатися в темі а то сам для себи писати якось не цікаво .і прошу приеднатись зі своїми корисними порадами .буде корисно для всіх .
 
FanaticДата: Неділя, 30.11.2014, 14:02 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 73
Репутація: 11
Статус: Offline
лобзик звичяйно прикольний та цікавий але виготовити його і утримувати дома трошки проблематично як на мене ))хочя я б від такого не відмовився..
 
iurivnagoruanДата: Понеділок, 01.12.2014, 01:10 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Fanatic ()
лобзик звичяйно прикольний та цікавий але виготовити його і утримувати дома трошки проблематично як на мене ))хочя я б від такого не відмовився..
iurivnagoruan

Зберігати вдома ніяких проблем у мене їх два один в гаражі він торхи неохайний а другий вдома на ніжках з мікропорки подушечки і я можу коли всі сплять прямо на коврі різати .дружина спочатку боялась що залишатся плями а вранці запитала чим помив ковра він на тому місці де різав був  чистішим .стружка дерева очищае шерсть і я поки робив чайний стіл переміщаючись по ковру таким чином ще зробив корисну справу почистив ковра.а виготовити дуже легко якщо маеш болгарку та дриль а зварки там на 5 хвилин можна зайти до авторемонтиків та заватити .
 
Форум » Барахолка » Подарую » Подарую гарну ідею (корисні поради з власного досвіду.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: