Вівторок, 18.06.2019, 16:37
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас, Гість

Пропоную виготовити власноруч літак-тренер з верхнім розташуванням крила (високоплан) - Cessna-150. Він ідеально підійте для перших польотів новачків.

Що нам знадобиться: упаковка плитки для стелі, клей Дракон, канцелярський ніж, лінійка, скотч звичайний та двосторонній.

Із упаковки плитки ми використаємо 4 квадрата: два на консолі крила і два на фюзеляж.

Спочатку потрібно роздрукувати креслення. (тут скоро зявиться посилання)

Почнемо з консолей крила. Беремо один листок плитки й перемальвуєм креслення консолі крила. Відразу після консолі накресліть одну смужку шириною 1см (лоб крила), чотири смужки шириною 1,5см (одна на задню кромку крила, три на лонжерон). Зауважте, що залишок з цього квадрата піде на верхню частину крила.


   

Тепер наріжте ці деталі.

  

Місця склеювання потрібно протирати наждачним папером. Наклейти смужку щириною 1см на лоб крила, одну смужку шириною в 1,5см на задню кромку, три смужки шириною 1,5см наклейте одну на одну й приклейте на консоль крила ребром, на місце лонжерону. Так само зробіть і для іншої консолі.

   

Поки сохне клей зробимо стабілізатор та кіль.

На третьому листі плитки для стелі розмістимо частини фюзеляжу, стабілізатора та кіля.

   

На четвертому листі другі половинки стабілізатора та кіля. Вирізаємо. Кіль робимо двошаровим. Спочатку вирізаємо руль напрямку на обох половинках.

    

Потім нождачною бумагою протираємо площини кіля й руля напрямку. Місця стиків кіля й руля напрямку зарізаємо під 45градусів (щоб руль міг повертатись).
Ложимо нижні частини кіля й руля в притул, клеїм кілька смужок двостороннього скотчу. Змазуємо клеєм всю площину нижньої частини, потім верхньої.

    

Знімаєм захисну плівку зі скотчу та склеюєм половинки. Залишаємо сохнути під вагою (кілька книжок).
Так само робиться й стабілізатор. 
      

Фюзеляж.
Так як він не влазить в один листок плитки й складається з двох половин, то потрібно спочатку їх склеїти. Протираємо нождачною бумагою місце склеювання. Ложим дві половини в стик на рівній поверхні. Наклеюємо смужку звичайного скотчу. Складаємо половинки, наносим клей і випрямляєм. Наносим смужку скотчу на іншу сторону. Залишаємо висихати.


Далі буде...